5 מוצרים לתינוקות שכדאי שיהיו לכם | דוורון מוצרי תינוקות

תינוק חדש הגיע למשפחה וההמולה והדאגה סביבו רבה. בין אם אתם הורים טריים או הורים ותיקים ומנוסים, עליכם להיות מוכנים לכל תרחיש, עם מוצרים מתאימים שיענו על הדרישות המתאימות של התינוק שלכם. לכן, ריכזנו עבורכם 5 מוצרים לתינוקות שכדאי שיהיו לכם

עגלות

בין המוצרים הבסיסיים, לאחר בקבוק ומוצץ, ניתן למנות את העגלה. עגלה היא אחד המוצרים הפרקטיים והשימושיים והיא תלווה אתכם לפחות עד גילאי שנתיים- שלוש של התינוק. לכן, חשוב לבחור עגלה נוחה לתינוק. כדי להבטיח את נוחיותו, יש להתחשב בריפוד העגלה, באופן ההגנה שהיא מספקת מפני שמש ו/או גשם ואופציות השכיבה/ישיבה של העגלה. לאחר שדאגנו לנוחיותו של התינוק, כדאי להשקיע מחשבה גם קצת עלינו, האחראיים על ניוד התינוק בעגלה  ממקום למקום. מומלץ להשקיע בעגלה איכותית וקומפקטית- לא כבדה ומתקפלת בצורה נוחה, כך שלא תקשה עליכם להתנייד עם הילד בחוץ וגם להכניס אותה לרכב.

פופים לתינוקות

מוצר מומלץ נוסף שכדאי שיימצא בבית הוא פוף לתינוקות. לא פשוט להרגיע תינוקות, בטח לא אחרי יום עבודה כשניסיתם להקפיץ, לנענע ולשיר והתינוק לא מפסיק לבכות. מעבר לדרכים הסטנדרטיות שהזכרנו, אשר בחלק מהפעמים עובדות ובחלק לא, תלוי במצב הרוח של התינוק, פופים לתינוקות יכולים להוות פתרון אידיאלי, נעים ונוח.

הנחת התינוק על פוף רך, העוטף אותו מכל הצדדים, מהווה תחושה נעימה ומרגיעה עבור התינוק. באמצעות ערסול התינוק ונענוע שלו בעודו נמצא על הפוף, קדימה ואחורה או בשכיבה על הצד, נוכל להקנות לעצמנו כמה שעות יקרות מפז של רוגע ושלווה.

מעבר לתחושה הנעימה והמרגיעה, פוף לתינוק מעולה גם מבחינה התפתחותית. היות והפוף עשוי מוחמר רך וגמיש, ניתן להשאיר את התינוק בו לזמן רב יחסית, לעומת טרמפולינה או סל קל, המקבעים את גופו של התינוק במצב מסוים לאורך זמן.

אינטרקום ומוניטור לתינוק

כהורים, חשוב לנו מאוד לשמור על בטיחות ילדינו, על אחת כמה וכמה כשהם תינוקות חסרי אונים. לכן, חשוב לרכוש אביזרי בטיחות מתאימים שיהפכו את חיי התינוק שלנו להרבה יותר בטוחים ואת החיים שלנו לרגועים.

מוצרי הבטיחות לתינוק הם רבים ומגוונים, ובין שלל המוצרים, אנו נתמקד באינטרקום ומוניטור לתינוק. בסופו של דבר, תינוק הוא חסר אונים, וגם פעילות פשוטה כמו שינה, יכולה להתגלות כמסכנת חיים ברגע של חוסר תשומת לב שלנו. היות ואנחנו עדיין רוצים להרגיש חופשי להסתובב בבית בין הכנת בקבוק להחלפת טיטול, נוכל להיעזר באמצעי טכנולוגי מתוחכם דוגמת האינטרקום והמוניטור. כך, תוכלו לעקוב אחרי המתרחש גם מבלי להיות צמודים לתינוק הישן.

מנשא

מוצר נוסף, קומפקטי ושימושי הוא מנשא לתינוק. בין אם התינוק נמצא בתקופת הגזים בה צריך להרים את הילד זמן רב, או אם אתם גרים בבניין ללא מעלית ובין אם זה הרצון להרגיש את התינוק קרוב וצמוד אלינו מבלי להרגיש כבדות ועייפות בידיים, הרי שהמנשא הוא הפתרון האידיאלי לשאת את התינוק זמן רב, בצורה נוחה ומבלי להתעייף.

בבחירת המנשא רק חשוב לקחת בחשבון את גיל התינוק, משקל התינוק ומי מתכוון להשתמש במנשא (אבא, אמא, סבתא ועוד). בחירה נכונה של המנשא, בהתאם לנתונים הקיימים, תוכל למקסם את היעילות בשימוש המנשא לאורך זמן.

תיק החתלה

תיק החתלה קומפקטי יכול להפוך את הטיול שלכם עם התינוק בחוץ לחוויה נעימה ומהנה, כשכל מה שהתינוק צריך לו נמצא בהישג יד. לכן, חשוב לוודא שתיק ההחתלה יהיה בעל אופציה לנשיאה על הגב ותלייה על העגלה, תא שומר על חום בצדדי התיק (לשמירה על בקבוק חם במידת הצורך) ושהתיק יכיל מספיק תאי אחסון.

טוען...