3 טיפים לבחירת מתנה ליולדת | דוורון מוצרי תינוקות

לידה היא אחד מהרגעים המאושרים בחייהם של הזוג או האישה, יחד עם זאת שתקופה זו מאופיינת בלא מעט קשיים. בכדי לנסות להקל על היולדת ולהעלות חיוך על פניה, ריכזנו עבורכם כאן מספר טיפים חשובים לבחירת מתנות ושלל מארזים ליולדות.

הגיע הרגע המאושר, חיים חדשים נולדו וכעת כדאי לפנק את היולדת המאושרת עם איזו מתנה מלבבת. ואין משהו יותר מלבב מאשר מתנה שמתאימה בול ליולדת. אם תשקיעו מעט מחשבה בבחירת המתנה, תוכלו להתאים אותה בדיוק לטעם של היולדת. וכדי שנבחר נכון את המתנה, יהיה חשוב קודם כל לבחון את הטעם האישי שלה. בואו נדבר על זה.

1. הטעם האישי של היולדת במתנות ופינוקים

איך אתם מכירים את היולדת? מכירים אותה בתור טיפוס שמאוד אוהבת עיסויים מקצועיים וספא? אולי היא תעדיף מתנות ליולדות הכוללות מארזים נפלאים? כך או כך, יהיה חשוב לבחון מקרוב את הטעם שלה בפינוקים שונים, גם אם זה אומר שתצטרכו לערוך בירור קצר.

אם אתם לא בטוחים מה היא תעדיף, יהיה כדאי ליצור קשר עם בן הזוג שלה, עם חבריה, בני שמפחתה וכדומה. זה לא יצריך ממכם המון בירורים, בדרך כלל מספיק לערוך שיחה טלפונית אחת כדי להבין מה הכיוון של בחירת המתנה. אם היא חובבת מסאז'ים מושבעת, החברות שלה ובן הזוג יידעו להגיד לכם את זה. תוכלו לפנק אותה בספא נפלא.

2. משטחי פעילות ופיתוח לתינוקות

כנראה שאין משהו יותר חשוב מאשר הפיתוח הנכון של התינוק, הפעילות שלו. משטח פעילות לתינוק מאפשר בדיוק את הדברים האלו, בזמן שאמא יושבת בצד ונהנית מהתינוק שמתגלגל לו על המשטח.  משטחי הפעילות מגיעים בדוגמאות שונות ובעיצובים רבים, כולל משטחי פעילות לתינוק עם אלמנטים שתלויים על קשת.

האלמנטים השונים שתלויים מעל התינוק מגרים את המבט שלו, את הרצון להושיט יד בכדי לתפוס אותם ואת הסקרנות של התינוק. אין משהו יותר מקסים מאשר לקבל מתנה כזו של משטח פעילות לתינוק. אם תרצו, תוכלו להוסיף גם מוצרים שכל אמא טרייה צריכה כמו חיתולים, אבקת טלק, בגדים לתינוקות ועוד. רוצים לפנק את האמא ממש? עגלה לתינוק זו מתנה נפלאה במיוחד.

3. מתנות ליולדות עם TOUCH אישי

אחד הטיפים הכי חשובים הוא, לבחור מתנות ליולדות הכוללות את ה-TOUCH האישי שלכם. תצרפו איזשהו כרטיס ברכה, אבל לא כרטיס ברכה עם טקסט מובנה בו. יהיה עדיף לרכוש מתנה ליולדת עם כרטיס ברכה ריק, שבו תוכלו לצרף כמה מילים חמות.

בסופו של דבר, מתנה ליולדת ללא טאץ' אישי היא פחות נוגעת. אם אתם רוצים לכתוב ברכה אישית ואין לכם רעיונות, תוכלו לשאוב השראה מאתרים רבים באינטרנט שבהם יש כל מיני שבלונות-טקסט של כרטיס ברכה. קחו טקסט, שפצו אותו קצת ותהפכו אותו לברכה שלכם.

טוען...