צעצועים נפלאים שמתאימים לעגלות של תינוקות | דוורון מוצרי תינוקות

כהורים אנו תמיד מחפשים דרכים לשעשע את התינוקות הקטנים שלנו, מה שהופך לעוד יותר חשוב כאשר אנחנו נמצאים בדרכים. לא משנה היכן אתם מסתובבים עם העגלה: טיול בפארק, סידורים, ביקור בטיפת החלב או חופשה משפחתית, הצעצועים הנכונים יכולים לעשות את כל ההבדל ולהפוך את הזמן בחוץ להרבה יותר נעים.

כיום ישנו מגוון רחב של צעצועים לילדים, אשר לא רק ישמחו את הקטנטנים שלכם, אלא גם יעסיקו אותם בזמן שהם נמצאים בעגלה שלהם.

ספרים רכים

אחד הצעצועים המעולים לעגלות הוא ספר רך שניתן לקמט. ספרים אלו מעוצבים בשחור לבן, או בצבעים מרהיבים, ויש להם איורים פשוטים ומרקמים שונים שיעוררו את החושים של התינוק הקטן שלכם. כמו כן, הם מפיקים צלילים כאשר התינוק נוגע בהם, מה שמוסיף רובד נוסף של ריגוש ועניין. ספרים אלו מגיעים בגדלים שונים, כך שניתן לאחסן אותם בעגלה ולשלוף בעת הצורך, או לפרוס אותם בתוך העגלה כדי שיהיה נגישים תמיד ויעסיקו את התינוק הקטן במהלך הטיולים בחוץ.

מוביילים וצעצועים תלויים

מוביילים וצעצועים תלויים הם גם אופציה מעולה של צעצועים לילדים אשר מעוצבים במיוחד לעגלת התינוקות. צעצועים אלו מגיעים עם אטבים, קשת או לולאות שניתן לתלות, מה שמקל על החיבור וההסרה שלהם. מוביילים וצעצועים תלויים מספקים גירוי חזותי לתינוק וגם מעודדים אותו להושיט יד ולגעת, בכך הם מפתחים את המוטוריקה העדינה ואת היכולות הקוגניטיביות של הקטנטנים. בחרו בצעצועים עם צבעים מנוגדים ומושכים ועם מרקמים שונים כדי לעורר את הסקרנות של התינוק הקטן שלכם.

רעשנים וצעצועים שקל להחזיק

רעשנים הם צעצועים קלאסיים לילדים שעומדים במבחן הזמן. בחרו ברעשן קומפקטי וקל משקל לילדים כדי שיהיה לתינוק הקטן שלכם קל להחזיק אותו בזמן הטיול בעגלה. חלק מהרעשנים הללו הם גם צעצועים שיכולים להתאים לתינוקות שמתמודדים עם אי הנוחות של בקיעת השיניים. עם גודלם הקטן, תוכלו לארוז אותם בקלות בתיק ההחתלה או בסלסלת העגלה, כך שהם תמיד יהיו בהישג יד.

בובות קטיפה ופרווה מיניאטורות

בובות קטיפה או חיות פרווה רכות ונעימות הן צעצועים מקסימים אשר יכולים גם להפוך לחברים טובים ובלתי נפרדים עבור התינוק הקטן שלכם כאשר אתם נמצאים בדרכים. ישנם צעצועים רכים או כאלו בעלי מרקמים שונים, שניתן לתלות על העגלה באמצעות אטב ולעודד את התינוק לשלוח יד, או פשוט להניח בעגלה לצד התינוק כדי שיוכל לאחוז בהם או להתכרבל איתן. בחרו בבובות המתאימות ומעוצבות לתינוקות, כך שאינן מסוכנות, כמו גם בובות שניתן לכבס במכונת הכביסה.

צעצועי מראה

תינוקות ממש מוקסמים מההשתקפות שלהם, וצעצוע מראה יכול להעסיק אותם המון זמן, מה גם שישנם צעצועים שמציעים חוויה לימודית שלמה, מלבד השתקפות נטו. חפשו צעצועים מיוחדים שניתן לתלות על העגלה וגם כוללים מראות שמחוברות אליהם היטב. צעצועים בעלי משטח רפלקטיבי אינם רק מהנים, הם גם עוזרים לחדד את כישורי המעקב החזותי של התינוקות, והם תוספת נחמדה למערך הצעצועים שלכם. אגב, צעצועי מראות גם יכולים לשמש אתכם ואת התינוקות בעת נסיעה באוטו, כך שיש להם לא מעט תועלות.

קנו ממותג שמתמחה בצעצועים לילדים

בחירת הצעצועים המתאימים לעגלת התינוק יכולה להפוך כל טיול שגרתי להרבה יותר נעים, עבורכם ועבור התינוק. תמיד כדאי לבחור בצעצועים של מותג מוביל, שמעוצבים במיוחד לעגלה, מותאמים לתינוק ולשלב התפתחותו ומציעים לכם אחריות ואיכות ברמה גבוהה, תוך שיכולים להפוך את הזמן בחוץ הרבה יותר מחויך, כיפי ונעים!

טוען...