סקירת מוצר - כיסא בטיחות פוראבר טרושילד - Ever TrueShield4 | דוורון מוצרי תינוקות

סקירת מוצר - כיסא בטיחות פוראבר טרושילד - Ever TrueShield4בחירת כסא בטיחות צריכה להיעשות מתוך שיקולים רבים החל בעיצוב נוח, דרך התאמה לגודל ומשקל הילד ועד מקסימום בטיחות. אם אתם מחפשים אחר כסא בטיחות איכותי שיספק לכם ולילדיכם מענה רחב מגיל לידה ואילך, ללא הצורך להחליף כסאות אחת לתקופה ועם כל הטכנולוגיה שמספקת מקסימום הגנה לילדים, כיסא בטיחות פוראבר טרושילד - 4Ever TrueShield מבית גרקו יהיה הבחירה האולטימטיבית.

עמידה בתקני בטיחות מחמירים

כסאות בטיחות מגיעים בעיצובים שונים אשר משפרים את אלמנט הנוחות. אולם מה שחשוב באמת לבדוק הוא האם הם עומדים בתקני הבטיחות. כיסא הבטיחות 4Ever TrueShield מותאם לתקן האמריקאי הוא חלק מסדרת הכסאות Graco 4Ever המובילה בבטיחות ובמצוינות, דבר הבא לידי ביטוי בכך שדגם זה זוכה לציונים מאוד גבוהים ומדורג במקום השני ככסא ALL UN ONE הנכון לשנת 2018 (לכסא אותם הציונים כמו הכסא שזכה במקום הראשון עם הפרש מחיר). בשלדת הכיסא משולבות זוג קורות פלדה שעוביין פי 2 מדרישות התקן והן מציעות אקסטרה כוח ועמידות, בנוסף ריפוד הכסא מצופה חומר בולם זעזועים.

בכסא משולבות טכנולוגיות מתקדמות

  • טכנולוגית TrueShield - כוללת הגנות צד מתקדמות במקרה של פגיעות צד עבור פלג הגוף העליון  מהראש ועד הירכיים. טכנולוגיה זו ממצבת את הכסא מעל דרישות התקינה האמריקאית למושבי בטיחות.
  • מערכת InRight™ LATCH - מאפשרת את ניוד רצועות הלאטש'ים או האיזופיקס ומציעה התקנה פשוטה וקלה. מערכת זו מותאמת לשימוש בעת התקנת הכסא עם ונגד כיוון הנסיעה.
  • מערכת רצועות ™ - Simply Safe Adjust כוללת בתוכה הן את משענת הראש והן את רצועות הבטיחות המתכוונות להתאמה מקסימלית לגובה כתפי הילד.
  • מערכת הגנת ראש בעלת 10 מצבים - ניתן להחליף בין המצבים השונים בקלות על ידי לחיצה ביד אחת.

חשיבה לטווח הרחב

כיסא הבטיחות של חברת גרקו  4Ever TrueShield 4-in-1 גדל עם ילדיכם, כך שאתם נהנים מכיסא בטיחות אחד לאורך 10 שנים, מגיל לידה ועד 54 ק"ג! אינכם צריכים להחליף את הסלקל לאחר שנת שימוש אחת ולעבור לכסא בטיחות עם כיוון נסיעה, כמו שאינכם צריכים להחליף את כסא הבטיחות לבוסטר עם משענת גב ולאחר מכן לבוסטר ללא משענת. לרשותכם כל האפשרויות בכסא אחד שילווה אתכם לאורך שנות התפתחותו של הילד.

נוחות מקסימלית לילד ולהורה

לכסא 6 מצבי ישיבה שכיבה המתאימים לשלבי התפתחות שונים, יש לו מערכת רצועות בטיחות בעלת חמש נקודות חגירה כאשר את מתיחת הרצועות ניתן לבצע ביד אחת. כמו כן לכסא ישנם אבזמי בטיחות נוחים באזור המפשעה והחזה וכרית פנימית תומכת גוף. תא אחסון בגב הכסא יאפשר לכם לאחסן את הרצועות כשהן לא נמצאות בשימוש, וכרית ראש קטנה שניתנת להסרה, תעניק מקסימום נוחות ותמיכה לתינוקות קטנים. חלקו הפנימי של הכסא רחב מהרגיל ומשני צדדיו יש מחזיקי כוסות ו/או בקבוקים. ולסיום: הבדים ניתנים להסרה וניקוי בקלות.