סקירת מוצר - כיסא בטיחות מיי פיט MyFit™ LE | דוורון מוצרי תינוקות

סקירת מוצר - כיסא בטיחות מיי פיט MyFit™ LEכאשר התינוקות הקטנים גדלים ולזכותם עומדת שנת חיים אחת, זהו בהחלט ציון דרך משמעותי. בתקופה זו הם כבר מפותחים וגדולים מספיק כדי לעבור לכסא בטיחות המותקן עם כיוון הנסיעה. זה הזמן להיפרד מהסלקל שליווה אתכם לאורך שנת החיים הראשונה ולעבור לכסא בטיחות. כיום ישנן אפשרויות מאוד מתקדמות בטיחותית ועיצובית כמו למשל כיסא בטיחות צ'יקו מיי פיט - ™Chicco MyFit.

כיסא בטיחות 2 ב -1 ™MyFit

כסא בטיחות מיי פיט של חברת צ'יקו המובילה מתאים ממשקל 11.3 ק"ג ועד 45.3 ק"ג. הוא משלב שני מוצרים בכסא אחד: כסא בטיחות עם רצועות וכסא בוסטר. בעזרת השילוב ניתן לעשות שימוש בכסא לאורך זמן רב, ללא הצורך להחליף אותו אחת לכמה שנים. כסא זה מציע נוחות מקסימלית להורים ולילדים וניתן להתקנה עם כיוון הנסיעה בלבד.

בטיחות מקסימלית ועמידה בתקנים

בעת הנסיעה אנו רוצים שילדינו יהיו כמה שיותר בטוחים, כך שבמקרה של פגיעה נדע שהם זוכים להגנה הטובה ביותר שאפשר להעניק. כסא מיי פיט כולל שתי שכבות של הגנה מפני פגיעות צד (™DuoGuard) עם כיסוי נוקשה בריפוד הכיסא, בראש ובפלג הגוף העליון. בנוסף הכסא משלב חומר בולם זעזועים שסופג אנרגיה הנגרמת מפגיעות הדף (Eps). שלד המושב עשוי ממסגרת פלדה מחוזקת המציעה הגנה מרבית בעת השימוש ושקט נפשי לכם ההורים. הכסא עומד בתקן אמריקאי FMV SS213.

התקנה ושימוש קלים במיוחד

כסא ™MyFit מיוצר על ידי היצרנים של ®KeyFit וה- NextFit, ולכן משלב פונקציונליות חכמה אשר הופכת את התקנתו לפשוטה, מדויקת ומאובטחת. לכסא יש מושב עמוק במיוחד (®Deep ErgoBoost) עם ריפוד מוקצף על מנת שהתינוק ייהנה מנוחות מרבית במהלך הנסיעה. מערכת שינוי מצבי ישיבה המתכווננת ל- 4 מצבי ישיבה וכוללת מחוון לבדיקת מצב הכיסא וקביעת הזווית הנכונה (®RideRight), מציעה שימוש מתקדם וכוונון מיטבי. כמו כן מערכת הידוק החגורות של הכסא (™LockSure) מקלה על התאמת הלאטש'ים (LATCH) או חגורת הבטיחות של הרכב.

המאפיינים שעושים את ההבדל

  • משענת ראש בעלת 9 מצבי גובה – ניתן לכוונן את משענת הראש ומצבי הישיבה בצורה מקבילה וכך לאפשר לילדים ליהנות מנוחות מקסימלית.
  • רצועות בטיחות מרופדות ונוחות במיוחד – מתאימות בעיקר לתינוקות קטנים. בגיל יותר מאוחר אפשר להסיר את הרצועות ולאחסן אותן, כדי להשתמש בחגורת הבטיחות של הרכב במצב בוסטר.
  • שני מחזיקי כוסות – ניתן לשטוף במדיח הכלים (במגש העליון בלבד) (®SafeFolders), כמו כן אפשר לקפל את הכוסות ולחסוך במקום כאשר הן אינן בשימוש, או לחלופין להסיר אותן בלחיצת כפתור אחד.
  • ניקיון פשוט וקל – כדי לשמור על הכסא נקי ומתוחזק אפשר להסיר אותו ולכבס ידנית בהתאם להוראות יצרן. כמו כן ניתן להסיר גם את ריפוד הכתפיים ולנקות את חלקי הפלסטיק של הכסא בקלות.

לסיכום כסא בטיחות מיי פיט מציע בטיחות ונוחות לכל אורך תקופת השימוש, הן להורים והן לילדים שעושים בו שימוש לכן הוא נחשב לבחירה מעולה ומומלצת.