סלקל מומלץ | דוורון מוצרי תינוקות

בחירת סלקל מומלץ

כפי שאתם ודאי יודעים, סלקל למכונית נחוץ כדי לקחת את התינוק שלכם ממקום למקום, כולל היציאה הראשונה הביתה מבית החולים. היות ומדובר במוצר מאוד מבוקש יש חברות רבות שמייצרות אותו ומציעות, עיצובים, דגמים וסטנדרטים שונים ומגוונים בטווח מחירים רחב. ההיצע הגדול עשוי להקשות על הבחירה ובדיוק לשם כך אנו כאן: להקל עליכם ולעזור לכם לבצע בחירה כמה שיותר מושכלת ומותאמת לצרכים שלכם.

סוגי סלקלים

למרות ההיצע הנרחב אתם יכולים להיות רגועים – לא משנה איזה סוג תבחרו, מבחינה בטיחותית כל הסוגים חייבים לעמוד בתקני בטיחות מחמירים. לכן גם אם שילמתם פחות על דגם יותר בסיסי אין זה אומר שהסלקל שלכם יהיה פחות בטוח. יחד עם זאת, קחו בחשבון, שככל שהמושבים יותר יקרים כך סביר להניח שהם כוללים פונקציות מתקדמות התורמות למידת נוחות גדולה יותר, להתקנה פשוטה יותר ועוד. ישנם מושבים שונים לרכב ולהם תכונות המתאימות לגילו של התינוק ושלב ההתפתחות שלו. סלקל מתאים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל שנה ו/ או עד משקל בין 13 ק"ג ל- 16 ק"ג (משתנה מדגם לדגם ובין היצרנים), כאשר ההתקנה היא נגד כיוון הנסיעה בלבד.

איך בוחרים סלקל?

יש לבחור סלקל בהתאם לקריטריונים שונים ומגוונים החל בחברה היצרנית, דרך שיטת התקנתו ברכב ועד מאפיינים של משקל ונוחות. ככל שתשקיעו יותר מחשבה בנושא ותבצעו מחקר מקדים, כך הבחירה שלכם תהיה טובה יותר ומותאמת לצרכים האישיים. מלבד התאמה לצרכים, על הסלקל גם להתאים לסוג המכונית. ישנם רכבים קטנים אשר דורשים דגמים קטנים יותר, בעוד שאחרים יכולים להכיל דגמים יותר מרווחים. כמו כן ישנם סלקלים שמגיעים עם בסיס המאפשר התקנה קלה ובטוחה יותר עם איזופיקס לרכב, או באמצעות חגורת הבטיחות של הרכב, בכל מקרה עליכם לבדוק שהסלקל יושב היטב ברכב שלכם.

עם חיבור לעגלה או בלי?

היות ולתינוקות קטנים יש נטייה להירדם ברכב בעת הנסיעה, אפשר לשקול לקנות סלקל אשר מתחבר לעגלה. כך אין כל צורך להעיר את הקטנטנים כאשר מגיעים ליעד וניתן לאפשר להם להמשיך לישון בשלווה. כדי שהסלקל יתאים לעגלה אפשר לקנות את שני המוצרים, סלקל ועגלה מאותה החברה, או לחלופין לקנות מוצרים משתי חברות שונות ולהשתמש במתאם.

דגמים מומלצים של סלקלים

מומלץ לקנות סלקל מחברת מותג מובילה ובעלת מוניטין בתחום. בין החברות אשר שמן הולך לפניהם נמצאות:

צ'יקו – חברה איטלקית וותיקה ולה ניסיון של מעל 60 שנים בפיתוח מוצרים לתינוקות. בין המוצרים שמשווקת נמצאים גם דגמים מומלצים של סלקלים ביניהם הדגם עטור הפרסים סלקל + בסיס קיפיט .KeyFit® 30 דגם זה קיבל ציון גבוה במבדקי בטיחות, הוא משלב חומר בולם זעזועים, מערכות חגירה והידוק מתקדמות ועוד, הסלקל מתאים עד משקל 13 ק"ג.

סלקל קיפיט 30
דגם מומלץ נוסף של צ'יקו הוא סלקל + בסיס פיט 2 - Fit2® סלקל ייחודי עם שני מצבי ישיבה ומתאים עד 16 ק"ג. שלב 1 - סלקל במצב שכיבה מלא, בהתקנה נגד כיוון הנסיעה, מעניק תמיכה מלאה בגוף התינוק המתאים מגיל לידה ועד 12 חודשים.
שלב 2 - ישיבה זקופה עבור ילדים מ- 9 חודשים ועד 24 חודשים בהתקנה נגד כיוון הנסיעה וכך ילדך יכול להישאר לשבת נגד כיוון הנסיעה באופן הכי בטיחותי ונוח עד גיל שנתיים, או עד הגיעו לגובה ולמשקל המקסימלי המיועד לישיבה נגד כיוון הנסיעה, בהתאם להמלצות האקדמיה הפדיאטרית האמריקאית. דגם זה מציע תמיכה מלאה לגוף התינוק, רצועת בטיחות מרופדת, כרית פנימית מרופדת לתינוקות קטנים, משענת ראש עם 7 מצבים, עיצוב פונקציונלי וחכם ועוד.

טוויגי – מותג שמטרתו לשלב בין איכות לנוחות ולתת מענה לשלבים שונים בהתפתחות התינוק. בטוויגי נעשה שימוש בחומרים איכותיים והמוצרים השונים יוצאים לעולם לאחר בקרת איכות מחמירה. התוצאה היא מוצרים עמידים ובטוחים שישמשו את הילדים לאורך זמן ויספקו מענה לצרכים המשתנים והנקודתיים של בני המשפחה. בין הדגמים המומלצים: סלקל לעגלת סרניטי Twigy דגם  .Serenity™ - Infant Car Seatדגם זה כולל ריפוד עבה ונוח, באזור הראש במיוחד, ידית נשיאה מתכווננת עם ארבעה מצבים ורצועות מתכווננות לשני מצבים בהתאם לשלב ההתפתחות של התינוק.

סל קל לעגלת סרניטי

 

בייבי ג'וגר – בייבי ג'וגר מתמחים בעיקר בעיצוב עגלות תוך שהם מנסים לתת פתרונות להורים האורבניים והמודרניים. על אותו הקונספט, בבייבי ג'וגר עיצבו גם כסאות בטיחות, שיעמדו בקריטריונים של כל הורה. דגם סל קל סיטי גו מבטיח נוחות ובטיחות כבר למן הרגע הראשון. הוא מתחבר בקלות לעגלת הבייבי ג'וגר ומשלב בין נוחות, בטיחות ואיכות. הסלקל מגיע עם גגון ניתן להסרה, ידית נשיאה עם ארבע מצבים, כרית פנימית מרופדת לתינוקות קטנים, חמש נקודות חגירה ועוד.

בחירת סלקל לרכב היא אינה משחק ילדים ויש להקדיש לכך מחשבה. בחרו סלקל בהתאם לצרכים המשתנים שלכם והקפידו שהוא יגיע מחברה גדולה ובעלת וותק ומוניטין. כמו כן בדקו שיש לכם אחריות במסגרת מעמד התשלום, כך שאם יהיו תקלות תדעו ישר אל מי לפנות עבור מענה מתאים.

טוען...