מתנות להולדת בת | דוורון מוצרי תינוקות

מחפשים רעיונות עבור מתנות, לרגל הולדת בת? פרחים זה משהו שגרתי מדי ולא בטוח שכיום זה מספיק. אז אנחנו כאן כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר, עם מבחר רעיונות והמלצות. חלקם שימושיים ומועילם לאם ולתינוקת, חלקם מדליקים וחלקם – גם וגם.

פריטי לבוש לתינוקת

בעוד זמן קצר, את, אתה או אתם צפויים לקבל הזמנה לבריתה. פעם אנשים היו מגיעים אל אולם לבריתה מצוידים עם מתנות שימושיות לאם ולתינוקת וכיום אפשר להפתיע עם מתנות מסוג זה, אפילו סמוך יותר ללידה. מה שכל אם טרייה תשמח לקבל, אלה פריטי לבוש לתינוקת. שאף פעם אין יותר מדי מהם. לדוגמא: אפשר לקנות ולהביא אוברולים מדליקים או בגדי גוף מסוג מעטפת. שימו לב שישנם גדלים לגילאי ניו בורן ויש כאלה שמתאימים לגילאי 6 – 12 חודשים. כמו כן אפשר לקנות סט של חליפה וכל פריט אחר, שיהיה מועיל, שימושי, מדליק וחמוד.

אקססוריז חמודים ומתוקים

מלבד פריטי ביגוד ניתן לבחור כל מיני אקססוריז חמודים ומתוקים, לתינוקת החמודה. לדוגמא, מאוד אופנתי להלביש תינוקות בזמן טיול בחוץ, בבנדנה מודרנית לגיל הרך. זה כל כך מדליק, שאי אפשר שלא לצלם את זה וכל אימא תתחבר לכך מיד. וכמובן, מאוד מתבקש להביא סינר האכלה, עם הדפס מרהיב עין ומשובב נפש. אבל יש עוד אפשרויות. אם תרצו רעיונות נוספים, הביאו תרמוס שעליו ציורים מדליקים או שובבים. זה תמיד פריט שטוב שיש בתיק של אימא אבל אפילו עוד יותר מועיל זה מחלק מנות לאבקת חלב. אפשר להרכיב בתור מתנה סט נהדר. הסט יכלול בקבוק האכלה איכותי, ביחד עם מחלק מנות נלווה. אפשר גם להוסיף מוצץ - לטריפל מתנה שתמיד מתאימה. 

תיקים לטיול

על מנת שיהיה נוח בטיולים ועם עגלת התינוקת, כל אם צריכה תיקי טיולים נוחים וגדולים. אלה תיקים שנוח מאוד לתלות על העגלה ובהם מניחים מגוון פריטים נחוצים ושימושיים. למשל, חיתולים, צעצועים, מים, חטיפי אנרגיה, מכשיר סלולרי ועוד ועוד.

צעצועי התפתחות ומשחקים אחרים

אם נראה לכם מתאים להעניק מתנה לכבוד הולדת הבת בתחום הצעצועים, זה רעיון מצוין ויש לכם מגוון אפשרויות. לדוגמא, משחקים המשולבים עם נשכנים, מגוון רעשנים שתינוקות אוהבים. אימהות מאוד אוהבות שלתינוקות יש אפשרות להשתעשע עם צעצועי התפתחות, חדשניים וטובים. לתינוקת אפשר להביא בובות פרווה ושעשוע, שכיף לחבק בבית ומחוצה לו, משחקי קוביות קלאסיים לפעוטות ועוד.

רעיון מתוק במיוחד

שימו לב שזה רעיון טוב, להביא מתנה לתינוקת, אך גם לא לשכוח את האם עצמה. כשאתם רוצים לאחל לה עתיד מתוק ובשורות טובות, תוכלו פשוט לשלב. בחרו למשל את אחת המתנות שציינו קודם לכן, והוסיפו בונבוניירה מתוקה שתמתיק לאימא את החיים. אפשר להוסיף מארז של עוגיות מתוקות מסוג בוטיק או חטיפי אנרגיה בעטיפה מרהיבה.

טוען...