משאבות הנקה מומלצות | דוורון מוצרי תינוקות

משאבות הנקה מומלצות

עבור אימהות חדשות, השימוש במשאבת הנקה עשוי להיראות מעט מרתיע, אולם בפועל, ובהנחה שתחליטי לבחור בהנקה, משאבות ההנקה יכולות להפוך את החיים שלך לקלים ביותר. קחי בחשבון שמשאבת הנקה טובה היא לא בהכרח הדגם היקר ביותר בנמצא וכדי למצוא את הפתרונות שיתאימו לצרכים שלך יהיה עליך לעשות מעט מחקר. בגלל שאנו יודעים שכאמא לתינוק הזמן שלך בוודאי קצר, עשינו עבורך את כל העבודה הקשה וריכזנו את המידע שכדאי לך לדעת לפני בחירת משאבת הנקה.

מהי משאבת הנקה ומה השימושים שלה?

משאבת הנקה מאפשרת לך לחלץ חלב מן השד על מנת להאכיל את התינוק באמצעות בקבוק. משאבות הנקה יכולות להקל עליך כאשר השדיים גדושים ומלאים בחלב, להגביר את רמות החלב שלך כשאת צריכה להזין תאומים, לשמור על רמות החלב כאשר התינוק מתקשה לינוק בכוחות עצמו (כמו שקורה למשל במקרה של תינוקות פגים) ועוד. משאבות הנקה יתגלו כשימושיות גם כאשר ברצונך לחלוק את זמן הזנת התינוק עם אנשים נוספים כמו למשל בן/ת הזוג, סבתא או מטפלת ובעזרתן תוכלי להמשיך להניק גם כשאת חוזרת לעבוד כרגיל.

הסוגים השונים של משאבות הנקה

ישנם סוגים שונים של משאבות הנקה אשר נבדלים זה מזה לא רק בחברות היצרניות, בדגם או במחיר, אלא גם בטכניקת השאיבה שלהן. לרשותך ישנן משאבות ידניות, משאבות חשמליות ושילוב של השתיים במוצר אחד. ההבדלים ביניהן באים לידי ביטוי בעיקר בטכנולוגיה. משאבות ידניות דורשות יותר מאמץ והפעלתן פשוטה ושקטה, בנוסף הן אינן דורשות חיבור לחשמל. משאבות חשמליות זקוקות למקור חשמל, הן כוללות תכניות שונות ומגוונות לשיפור השאיבה, לגירוי זרימת החלב ולחיקוי שלבי ההנקה והיניקה. בחירת משאבת ההנקה צריכה להיעשות בהתאם לשיקולים של גודל המשאבה, אופי השימוש, נוחות, ידידותיות, עמידות, יעילות, טכנולוגיה, אביזרים נלווים, טעינה (למשאבה חשמלית) ומחיר.

משאבות הנקה מומלצות

משאבת ההנקה שתבחרי צריכה להתאים לסגנון חייך ולאופיו של השימוש. בין המשאבות המומלצות ביותר שתמצאי נמצאים הדגמים הבאים:

משאבת הנקה חשמלית

  • משאבת חלב חשמלית NaturallyMe Electric Breast Pump - זוהי משאבה של חברת צ'יקו, מותג בינלאומי של מוצרים לאם ולתינוק. משאבת חלב זו מתאימה לשימוש מגיל לידה וכוללת מערכת דו פאזית בעלת שני מצבים: גירוי מהיר של השד על ידי חיקוי היניקה של התינוק ומצב הנקה איטי יותר. פטמת המשאבה מעוצבת מסיליקון רך ונוח עם זוויות מעוגלות. עם 10 רמות ומצבי שאיבה תוכלי למצוא בקלות את הרמה המתאימה ביותר עבורך וליהנות משאיבה מרגיעה ונינוחה.
  • משאבת חלב חשמלית Milky Way Premium Care - משאבת החלב החשמלית של טוויגי מתאימה לשימוש כבר מגיל לידה. היא מאוד איכותית ומאפשרת לשאוב חלב בקלות. היא כוללת פונקציית האצה אשר מגדילה את עוצמת השאיבה ב- 10%. היא מסייעת בהקלה על כאבים במקרים של גודש בחזה ואפקטיבית לאימהות שמתקשות להניק בשל פיטמה שקועה. בנוסף המשאבה כוללת תצוגה חכמה, מגן סיליקון מעוצב, מצב מהירות כפולה ועוד.

משאבת הנקה ידנית

  • משאבת חלב נטורל פילינג (2 יחידות) Natural feeling - משאבת חלב מבית צ'יקו חברת המותג האיטלקית, המאפשרת שאיבת חלב ללא מאמצים. משאבה זו יעילה במידה מרבית, בטוחה לשימוש, קלה במשקלה ושקטה. היא מאפשרת לך לשאוב חלב בעדינות, הידית שלה מותאמת ליד ובעלת כיסוי מגן רך. בנוסף המשאבה עשויה מחומרים איכותיים ומגיעה בערכה הכוללת גם בקבוק ופיטמת סיליקון.
  • משאבת חלב ידנית מסתובבת Milky Way - Manual To Go - משאבת החלב של טוויגי מתאימה מגיל לידה ואילך. בעזרתה תוכלי לשאוב חלב אם ללא מאמץ ובעדינות מרבית. למשאבה יש ידית נוחה המותאמת ליד האם וכוללת כיסוי רך ונוח לשימוש, הידית מסתובבת ולכן מתאימה לשימוש בשני הצדדים. המשאבה עשויה מחומרים איכותיים, ניתנת לניקוי באופן פשוט ונוח, כוללת בקבוק ופיטמת סיליקון, קלה במשקלה ויוצרת חוויית שאיבה מיטבית.
  • סט משאבת חלב ידנית ובקבוק Milky Way - Manual Basic - סט זה מבית טוויגי מתאים לשימוש מגיל ארבעה חודשים ומעלה. הסט כולל פטמת סיליקון ושני בקבוקים, בקבוק ההאכלה הנוסף מסייע לשאוב את החלב ולאחסן אותו לשימוש במועד אחר. החומר בו נעשה שימוש אינו כולל ביספנול, המשאבה אינה צריכה חשמל כדי לפעול ולכן מושלמת לטיולים, ולא פחות חשוב: היא קלה ונוחה להרכבה, לשאיבה ולניקוי.

לסיכום, מציאת המשאבה המתאימה ביותר עבור צרכיך זו השקעה משתלמת, שתהפוך את ההנקה לפשוטה יותר ואת השאיבה למיטבית.

 

טוען...