מוצרי הגנה מהשמש לתינוקות | דוורון מוצרי תינוקות
מוצרי הגנה מהשמש לתינוקות 

כיום קיימת מודעות גבוהה לסכנות הקיימות בחשיפה ישירה לשמש, קל וחומר כאשר מדובר בתינוקות ופעוטות. הגנה על עור התינוק מהשמש היא חיונית הן בגלל הקרינה של הקרניים החזקות והן בגלל שהעור של התינוקות הרבה יותר דק ועדין ורגיש לסיכונים כאלו ואחרים. אל תדאגו, אינכם צריכים לעשות שום דבר דרסטי כמו לבטל נסיעה משפחתית לחוף הים, או להימנע מחופשה אקזוטית בחו"ל. כל שעליכם לעשות הוא להצטייד במוצרי ההגנה הנכונים, כדי להבטיח שגם אתם וגם התינוקות והפעוטות שלכם תיהנו בחוץ.

קודם כל האיכות

השימוש בקרם הגנה הוא מאוד חיוני. בכוחו של קרם הגנה איכותי להגן על עורו העדין של התינוק מפני השמש. יחד עם זאת, כדי שיעשה את העבודה, ואתם תזכו לשקט הנפשי לו אתם מייחלים במהלך השהות בחוץ, חשוב לשים לב למוצרים שקונים. יש לבדוק שהמוצרים איכותיים, מיוצרים על ידי חברה מוכרת ומאושרים על ידי משרד הבריאות. כמו כן על קרם ההגנה להתאים לגילאי הינקות על מנת שייתן מענה ראוי, כלומר עליו לכלול מקדם הגנה גבוה בהתאמה לגיל, למידת החשיפה ולאופי השימוש.

המלצות למוצרי הגנה מהשמש לתינוקות

קרם הגנה מהשמש +Sun Cream SPF 50

קרם הגנה מהשמש של חברת צ'יקו Chicco, אחת החברות המובילות בתחום מוצרי התינוקות, מתאים לשימוש מגיל 6 חודשים ומעלה. הוא בעל מקדם הגנה גבוה מאוד SPF 50 וכולל קומפלקס להגנה משולשת מפני קרני IR, UVA, UVB. קרם הגנה מהשמש של צ'יקו בעל רישיון ממשרד הבריאות, אינו מכיל אלכוהול והוא מתאים לשימוש חיצוני.

ספריי הגנה מהשמש - Sun Spray SPF 30

ספריי הגנה מהשמש של חברת צ'יקו Chicco העולמית מתאים מגיל 6 חודשים ומעלה והשימוש בו נעשה בהתזה. זהו פתרון יעיל להגנה מהשמש אך גם מאוד מהיר ונוח לשימוש. הוא מגן על האזורים החשופים באמצעות קומפלקס הגנה כפול מפני קרני UVA, UVB ומסייע בהגנה מפני קרני IR. הוא בעל מקדם הגנה גבוה SPF 30 ומתאים לעור עדין במיוחד. ספריי ההגנה של צ'יקו בעל רישיון ממשרד הבריאות, הוא אינו מכיל אלכוהול ובישום וגם לא חומרים משמרים והוא מתאים לשימוש חיצוני.

ספריי הגנה מהשמש - +Sun Spray SPF 50

ספריי הגנה נוסף של חברת צ'יקו Chicco ובדומה לשניים הקודמים, גם הוא מתאים לשימוש מגיל 6 חודשים ומעלה. ספריי זה בעל מקדם הגנה גבוה במיוחד SPF 50 והוא מתאים לשימוש בהתזה לצורך הגנה על האזורים החשופים. ספרי ההגנה של צ'יקו כולל קומפלקס הגנה היעיל מפני קרני UVA, UVB, הוא מתאים לעור מאוד עדין, בעל רישיון ממשרד הבריאות, אינו מכיל אלכוהול או בישום ומיועד לשימוש חיצוני.

תחליב גוף להרגעת העור – Latte Doposole

קרם טיפולי להרגעת העור של חברת צ'יקו Chicco. הקרם מתאים ומומלץ לשימוש לאחר החשיפה לשמש. מתאים לעור עדין מאוד ומגורה
מועשר בויטמין E, חמאת שיאה, שמן מליסה - בעלי אפקט הרגעה וריכוך.
בעל רישיון ממשרד הבריאות ומיועד לשימוש חיצוני.

אמצעים נוספים להגנה על עור התינוק

שימוש בקרם או בספריי הגנה לתינוק הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעת החשיפה לשמש. יחד עם זאת על מנת להפחית את הסיכון עוד יותר ישנם דברים נוספים שתוכלו לעשות. אחת הפעולות החשובות היא להרחיק את התינוקות מהשמש בשעות החמות, כלומר בין השעות 10:00 ל- 17:00 בימים החמים מאוד ובין 11:00 ל- 15:00 בימים החמים פחות. בשעות אלו השמש נמצאת בשיא שלה ולכן הכי מסוכנת. אם היציאה לשמש היא בלתי נמנעת הקפידו למרוח מקדם הגנה בעל SPF גבוה ולוודא שהם ישהו באזור מוצל עד כמה שהדבר אפשרי. וכמובן שיש להקפיד על שתייה מרובה של מים.

ביגוד ואביזרים

באופן כללי כאשר יוצאים לשמש מומלץ ללבוש בגדים יותר רופפים כמו כן הקפידו לחבוש על ראשם של התינוקות והפעוטות כובע להגנה מרבית. הכובע מסייע להגנה מפני השמש בדרכים רבות וטובות: הוא מונע חימום יתר שזהו גורם סיכון אצל תינוקות קטנים, הוא מונע התייבשות, הוא מונע מאזור הראש ובו שיער דליל להישרף בשמש, הוא מצל על הפנים ומציע עוד כמה יתרונות. אם החשיפה לשמש נעשית בקרבת מקור מים עליכם לזכור שהמים משקפים את השמש ובכך מכפילים את עוצמתה. לכן גם אם לובשים בגד ים חשוב שיהיה לו מקדם הגנה. כיום ישנם דגמים רבים של בגדי ים ארוכים שמעוצבים כדי לשמור על עור התינוק כמה שיותר מוגן ולהקטין את אזורי החשיפה.

מוצרי הגנה מהשמש חשובים מאוד במיוחד לעורו הרגיש של התינוק. לכן בחרו במוצרים איכותיים של חברה מובילה בתחומה וכך תוכלו ליהנות מזמן איכות מהנה בחוץ גם בעונה החמה.