מוצצים | דוורון מוצרי תינוקות

מוצצים לתינוק

לכל ההורים ידוע כי אחד המוצרים החשובים ביותר בטיפול בתינוק הוא מוצץ. המוצץ מנחם את התינוק ועוזר לו להירגע  על ידי הדמיית הנקה.
כאשר התינוק נולד מומלץ להתכונן מראש ולקנות סוגים שונים של מוצצים. כך תוכלו לבדוק איזה סוג התינוק שלכם מעדיף. יש מספר סוגים שההבדל ביניהם הוא בחומר ממנו עשוי המוצץ והפטמה (לטקס או סיליקון), בגודל הפטמה ובצורתה. כדאי לנסות ולהתאים את המוצץ הנכון לתינוק הנכון. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שכל מוצץ מותאם לשלב אחר (גודל, לפני שיניים ואחרי צמיחתן ועוד), לכן חשוב למצוא מוצץ איכותי ונכון.

חשוב לזכור כי בחירת מוצצים לתינוק מצריכה מההורים סבלנות על מנת להבין באמת איזה מוצץ הכי מתחבר לתינוק. לעתים, ניתן לרכוש מוצץ לסרבנים המותאם לתינוקות שאינם רוצים בהכרח לקחת מוצץ בפיהם. כאשר בוחרים מוצצים לתינוקות, חשוב לקחת אך ורק מוצץ אשר עבר את הבדיקות הקפדניות ועומד בכל התקנים הנדרשים. בחירת מוצץ איכותי תקנה להורים גם שקט נפשי, כאשר יודעים שהמוצץ בטיחותי. 
בדוורון  אנו מציעים מוצצים אורתודונטים וארגונומיים של היצרניות הטובות בעולם.  אצלנו תמצאו  מבחר מגוון מתוכו תוכלו לבחור את המוצץ המתאים ביותר לתינוק שלכם

מוצצים
נמצאו תוצאות
סנן לפי
טוען...