כסאות בטיחות מומלצים לשנת 2018 | דוורון מוצרי תינוקות


אחד המוצרים עליהם אף הורה לא רוצה להתפשר הוא כיסא בטיחות לרכב. גם אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם את הכיסא היקר ביותר, עדיין אין הדבר אומר שתצטרכו להתפשר. ישנו מגוון רחב של כסאות בטיחות מומלצים, ואנחנו ריכזנו עבורכם כמה מהם.

כסא בטיחות פוראבר – 4Ever SS  כולל הגנה לפגיעות צד


כסא בטיחות פוראבר SS4 של Graco מתאים מגיל לידה ועד משקל 54 ק"ג. הוא מותאם לתקן האמריקאי וכולל מערכת הגנה כפולה ומשוכללת לראש ולצוואר בכל מצב. בכיסא זה ישנה מערכת כריות פנימית, ריפודים נושמים והבונוס הוא שהוא מתאים מגיל לידה ועד גיל 10, כך שיכול לתת לכם מענה לשנים רבות, ללא הצורך להחליף כיסא כשהילדים גדלים. כיסא זה ידוע באיכותו והוא זוכה לציונים גבוהים בקטגוריות בטיחות ועיצוב. כמו כן ניתן לנסוע אתו נגד ועם כיוון הנסיעה, הן כסלקל, הן ככיסא תינוק והן כבוסטר.

כיסא בטיחות פוראבר - 4Ever SS - גרקו Graco

כיסא בטיחות נקסטפיט איי אקס   NextFit IX


כסא בטיחות נקסטפיט NextFit IX כיסא עטור פרסים מבית המותג האיטלקי  צ'יקו והוא מתאים מגיל לידה ועד 30 ק"ג. דגם זה הוא שדרוג של הדגם הקודם ומציע יתרונות משופרים ביניהם: מערכת נעילה אוטומטית ללא איזופיקס, 9 מצבי גובה למערכת הראש עם מנגנון משודרג, מערכת הידוק רתמות משופרת, תוספת כרית באזור המפשעה ועוד. שילוב טכנולוגיות מתקדמות בעיצוב הכיסא שדרגו אותו משמעותית ביניהן טכנולוגיית הזיפ אשר מאפשרת להסיר את הריפוד בקלות ובמהירות וללא הצורך לנתק את הכיסא, שדרוג מתקן הכוס והפיכתו לטרמי ועוד. כמו כן ניתן לנסוע בכיסא עם ונגד כיוון הנסיעה.

כיסא בטיחות נקסטפיט איי אקס - צ'יקו Chicco

כיסא בטיחות סלימפיט   Slimfit


כסא בטיחות לרכב מומלץ נוסף הוא סלימפיט של גרקו והוא מתאים מגיל לידה ועד 45 ק"ג. סלימפיט משלב בתוכו בוסטר, סלקל וכיסא תינוק, הוא מותאם לתקן האמריקאי והוא זוכה לציונים גבוהים ביותר אצל הלקוחות. הכיסא כולל 4 מצבי ישיבה, ניתן לנסוע בו עם ונגד כיוון הנסיעה והוא בעל מנגנון שינוי מצבים אוטומטי. כיסא זה הוא מסוג הכיסאות שיקנו לילדיכם שנים רבות של בטיחות, שכן ניתן לעשות בו שימוש עד לגיל 10.

כיסא בטיחות סלימפיט - Slimfit של גרקו


כיסא בטיחות נאוטילוס 80 עלית   Nautilus 80 Elite


כסא בטיחות נאוטילוס 80 עלית של Graco המובילה, מתאים לילדים במשקלים 10-54 ק"ג. ניתן לעשות בו שימוש החל מגיל שנה ומשקל 54 ק"ג והוא משלב בתוכו גם בוסטר גב ובוסטר ישיבה. היות ולכולנו חשובה האיכות של הכיסא חשוב לדעת כי כיסא זה זוכה לציונים גבוהים ומדורג במקום הראשון בקטגוריה שלו. כמו כן נכון לשנת 2018 הוא נחשב לכיסא הנמכר ביותר בארה"ב. מבחינת תקנים, דגם זה עומד בכל הדרישות והוא אף משלב 2 קורות פלדה עבות יותר פי 2 מהנדרש בתקן. בכיסא משולבות טכנולוגיות מתקדמות כמו למשל טכנולוגיית Eps להפחתת ההדף ובלימת זעזועים, מנגנון מיוחד אשר מאפשר להסיר את הרתמות, מערכת מובנית הנועלת את חגורת הרכב בעת העגינה, מחזיק כוס ותאים לצעצועים ועוד.

כיסא בטיחות נאוטילוס 80 עלית - גרקו Graco


כסא בטיחות סייז4מי 65  Size4Me 65


כסא בטיחות סייז4מי 65-65 של Graco מתאים מגיל לידה ועד 30 ק"ג. הוא מותאם לתקן האמריקאי וקיבל ציון גבוה בקטגוריית הכסאות הרב תכליתיים. כמו כן במבחני הריסוק של ה-  Consumer Reportהוא דורג בעשרת המקומות הראשונים. ניתן לנסוע בכסא נגד ועם כיוון הנסיעה והוא בעל שלושה מצבי ישיבה שכיבה. לדגם זה יש מערכת הגנת ראש בעלת שמונה מצבים אותם ניתן לשנות בקלות וביעילות וחמש נקודות עגינה של רצועות הכיסא. עיצובו של הכיסא רחב במיוחד ולכן הוא מציע נוחות מקסימלית וישיבה מרווחת והבדים שלו פשוטים להסרה וניקוי. בנוסף תוקפו של כיסא זה מתאים לשבע שנים והוא היחיד שעם כל יתרונותיו מגיע במחיר הנמוך מ- 1,000 שקלים.

כיסא בטיחות לרכב Size4Me 65 - גרקו Graco
 

חשוב לציין כי למרות רשימת הכסאות המומלצים מוטב כי תבחנו את הנושא לעומק ותכירו את יתרונותיהם של הכסאות השונים כדי לבחור עבור ילדיכם את הכיסא הנוח, האיכותי, השימושי והבטוח ביותר.

טוען...