יוצאים לחופשה בארץ או בחו”ל - מה מומלץ לקחת איתנו | דוורון מוצרי תינוקות

חופשה בארץ או בחו"ל עם תינוקות קטנים עלולה להיות מעט מלחיצה, יש המון דברים לתכנן מראש ונדרשת היערכות רבה. אולם כאשר אורזים בחוכמה ומביאים את כל המוצרים הנחוצים, החופשה תהיה הרבה יותר נעימה, תעזור למלא מצברים ותחזק את הקשר בין בני המשפחה.

טיסה או חופשה עם תינוקות או פעוטות קטנים דורשת מידת היערכות רבה, החל בנסיעה עצמה, דרך השהייה ועד האריזה. לכל אורך הדרך עליכם לחשוב על השותפים למסע ולוודא שהטיול מותאם אליהם, הן בבחירת היעד עצמו והן במקומות הלינה שצריכים להיות ידידותיים לתינוקות. כמו כן עליכם לארוז את כל המוצרים שיהפכו את החופשה למפנקת, עבור כל המשתתפים: הקטנים והמבוגרים.

לול קמפינג

בבתי מלון תמיד תהיה את האפשרות להיערך עם לול בחדר. רוב בתי המלון מחזיקים לול או עריסה וניתן לתאם זאת מראש או אף לבחור את המלון בהתאם לסידורי הלינה לתינוקות. בכל מקרה, מומלץ לארוז במזוודה גם לול קמפינג מתקפל, כך תהיו ערוכים מראש לכל מקרה שלא יהיה. לול מתקפל יתאים גם אם יצאתם לחופשת קמפינג בארץ, תוכלו למצוא אותו כמאוד שימושי בעת טיולים ביעדים שונים. אם בחרתם לעשות פיקניק או לרבוץ בים לכמה שעות, כאשר התינוק הקטן נעשה עייף, תוכלו לפתוח את הלול בקלות במקום לחפש אחר פתרון לינה יצירתי.

עגלת טיולון

עגלת טיולון היא פתרון מאוד נוח ושימושי, במיוחד כאשר מטיילים ביעד אורבני. כאשר אתם בוחרים לנפוש בעיר גדולה, טיולון הוא מוצר חובה שיאפשר לכם להתנייד עם פעוטות בצורה נינוחה. חשוב מאוד לוודא שלא לוקחים טיולון מסורבל ומגושם אלא טיולון קומפקטי ונוח. ישנם דגמים שניתן אפילו להעלות אתכם למטוס ולהשתמש בהם בדיוטי פרי לפני ההמראה. עגלת טיולון תשמש אתכם בצורה טובה גם כאשר בחרתם לצאת לחופשה בארץ. כל שעליכם לעשות הוא לארוז אותה בתא המטען של הרכב ולהוציא בעת הצורך.

מנשא גב

לא בכל טיול תהיה גישה נוחה לעגלות ולמזוודות. ישנם יעדים או אתרים שבהם העגלה תישאר מאחור ושהשימוש במזוודות עם גלגלים לא יהיה כל כך אפקטיבי. במקרים מסוג אלו ואחרים מנשא גב יהיה פתרון מאוד יעיל, נוח ושימושי. תוכלו לשאת את התינוק או הפעוט הקטן על גבכם, להישאר עם ידיים פנויות ולהגיע ממקום למקום בנוחות. ישנם דגמים מאוד איכותיים של מנשאי גב לטיולים, חלקם כוללים גם תיק ובו שטח אחסון, כמו כן הם יכולים לשאת תינוקות במשקל גבוה יותר מהרגיל. מנשאי גב מתאימים לטיולי טבע בחיק המשפחה, הם מאוד קלים לנשיאה, מתכווננים ונוחים הן להורים והן לילדים שבתוכם.

מושב הגבהה לתינוק

מוצר נוסף ומאוד שימושי לתינוקות בעת טיול, חופשה או טיסה לחו"ל הוא מושב הגבהה לכסא. כאשר התינוק גדול ובשל לאכול בכוחות עצמו, כסא אוכל הופך למאוד נחוץ בשגרת היום יום. היות ואינכם יכולים לקחת אתכם כסא אוכל לכל מקום, מושב הגבהה מציע פתרון לארוחות בחוץ או למקומות שלא ערוכים לתינוקות קטנים.

נסכם ונאמר שישנם המון מוצרים שיכולים להפוך את החופשה שלכם לחלומית מבלי להתפשר על הנוחות וההרגלים היומיומיים. לכן התארגנו בהתאם וקחו עמכם כל מה שאתם צריכים לחופשה הבאה שלכם. תהנו!

טוען...