חופשת לידה בכיף - כל מה שיעזור לך לעבור את חופשת הלידה בכיף | דוורון מוצרי תינוקות

חופשת הלידה אינה תקופה קלה לכולן, לעיתים היא יכולה אפילו להיות ממש מאתגרת. הטיפים הבאים יעזרו לך לעבור את חופשת הלידה שלך בכיף ולהבטיח שהיא אכן תהיה ראויה לשם שקיבלה: חופשה ולא אחרת.

בקשי את כל העזרה שאת צריכה

הרבה פעמים אנחנו מנסות להיות סופר אימהות. יכולות כל. תשמעי לעצה שלנו: אל תנסי להיות גיבורת על. אף אחד לא מצפה לזאת ממך. השבועות הראשונים יכולים להיות ממש מאתגרים, מכל הבחינות וההורות החדשה דורשת זמן הסתגלות. לכן אגדי סביבך אנשים יקרים ואהובים שיכולים לעזור כמו הורים, חברים קרובים ועוד, אם מבחינת ניקיונות ואם מבחינת בישולים. קבלת עזרה תגרום לך להרגיש מוקפת באהבה, תקטין את הלחץ ותסייע לך להתאקלם באימהות בקלות.

בחירת העגלה הנכונה, לחיים בלי פחד

ההתניידות עם תינוק ראשון יכולה להיות מעט מפחידה. העגלה הלא נכונה יכולה להיות מאוד מאתגרת לשימוש, במיוחד אם את מנסה להסתדר לבד בפעם הראשונה. לכן בחרי את עגלת התינוק לפני שהתינוק מגיע ויותר מכך: השתמשי בה. כדאי מאוד שתדעי כיצד לפתוח ולקפל אותה ביד אחת, להכניס אותה בקלות לתא המטען, לשנות כיוונים, לחגור את התינוק, לכוון את המשענת וכן הלאה. אותו הדבר עם בחירת סל קל או מושב הבטיחות של הרכב, תבדקי מראש מה הצרכים שלך בתקופה הקרובה ומה יהיה לך הכי נוח  ובטוח והכי חשוב שיענה על הצרכים שלך ביציאה מהבית.

קניית תיק ההחתלה הנכון ליציאות ובילויים מהנים ביחד

הנה טיפ ממש חשוב: יכול להיות שתיק ההחתלה הנכון הוא לא הדגם המעוצב והמרשים שתמיד רצית, אבל קחי בחשבון שאם התיק שלך לא יהיה נוח, קטן מדי, גדול מדי, מסורבל או לא פרקטי יהיה לך הרבה יותר קשה לצאת עם התינוק ופשוט לכייף. לכן קני בחוכמה והשווי בין תיקים שונים. קבלי המלצות ואל תשכחי שהתיק הנכון צריך להכיל: מוצצים, טיטולים, חיתולי בד, בגדי החלפה, מגבונים, משחת החתלה, אם אינך מניקה: בקבוקים, תרמוס עם מים חמים, מחלק מנות נוח. וכמובן לא לשכוח אותך: בקבוק מים, ארנק, משקפי שמש, מפתחות לרכב וטלפון נייד לכל הפחות.

המוצרים שישאירו את הידיים שלך פנויות, אפילו לדקה

"אל תרגילי אותו להיות על הידיים" זה אחד המשפטים שתשמעי תדיר, אך אין מה לעשות ואת עיקר זמנם תינוקות קטנים מבלים על הידיים וקרוב לגוף. לכן מומלץ שתצטיידי מבעוד מועד בכל המוצרים אשר יקנו לך כמה דקות של ידיים פנויות. מנשא, טרמפולינה, מזרן פעילות, אוניברסיטה, נדנדה לתינוק. כל אלו ועוד גם יתרמו להתפתחותם של העוללים הקטנים וגם יאפשרו לך לקחת אוויר, לאכול משהו, לשתות, להתפנות או לעשות דברים אחרים שאת רואה לנכון.

התלבשי וצאי

למען שמירה על שפיות אנו ממליצים לך מדי יום להתלבש ולצאת מהבית, לפחות פעם אחת. סיירי מסביב לשכונה או אפילו סעי ונסי לגלות היכן מתרכזות כל האימהות החדשות שנמצאות גם הן בחופשת לידה. גני משחקים, חוגים, קורסי הורות שונים, כל אלו ועוד יעזרו לך ולתינוק הקטן לשבור מעט את השגרה ולעשות שינוי אווירה. קחי בחשבון תינוקות קטנים אולי עדיין אינם זקוקים לחברה אבל האימהות שלהם ישמחו לכך.

קחי את הזמן שלך, בשביל זה יש משאבת הנקה

הצטרפות של תינוק קטן למשפחה לא פעם הופכת למאוד מאתגרת. לעיתים גם בלשון המעטה. לקיחת פסק זמן ורגע לעצמך היא לא פחות מחשובה ולשם כך בדיוק הומצאה משאבת ההנקה. אם את לא מניקה כמובן שאין בעיה, יש בקבוקים ותמ"ל. אם את מניקה תצטרכי לשאוב חלב באמצעות משאבת הנקה, לתת למישהו אחר שאת סומכת עליו להאכיל את התינוק ולקחת לעצמך את הזמן כדי לישון, לעשות משהו פרודוקטיבי, להתפנק בבגד חדש, לראות סרט, לקרוא עיתון, לשתות קפה עם חברה או לעשות את כל מה שעושה לך טוב ויגרום לך לחזור הביתה רעננה.