מותגי מוצרי תינוקות מובילים | דוורון מוצרי תינוקות

איך בוחרים מוצרי תינוקות? ישנם פרמטרים רבים, אחד העיקריים בהם הוא החברה היצרנית. אילו חברות מובילות נחשבות למומלצות? ומה היתרונות והחוזקות שלהן? ריכזנו עבורכם כמה מהשמות של היצרניות הגדולות ביותר בעולם של המוצרים לתינוקות.


מוצרי התינוקות שנבחר להכניס לחיים שלנו עם הגחתו של החבר החדש במשפחה יכולים להשפיע על איכות חיינו ועל אופיים של חיי השגרה. התינוקות שלנו הם הדבר היקר ביותר עבורנו ולכן חשוב להשקיע במוצרי תינוקות בטיחותיים ואיכותיים אשר יתמכו בהתפתחות התקינה שלהם ויתרמו ליצירת סביבה כמה שיותר בטוחה ומיטבית. לכן רכישת מוצרים עבור תינוקות צריכה להיעשות מחברות מובילות בתחום ולהן תהליכי פיתוח המבוססים על שנות ניסיון, מחקר וידע מעמיק.

צ'יקו האיטלקית - chicco

ציקו - CHICC0

מכירים את אלו, המוכשרים, שכל מה שהם נוגעים בו הופך לזהב? כזו היא חברת צ'יקו, טובה בכל התחומים. החל ממוצצים ובקבוקים וכלה בכסאות בטיחות, ביניהם גם דגם נקסטפיט ששמו הולך לפניו למרחקים. צ'יקו מציעה לכם מעל לשישים שנות מומחיות בתחום מוצרי תינוקות ויש בבעלותה כ- 400 חנויות קונספט ברחבי העולם לצד משווקים מורשים בעשרות מדינות. בכל מקום בו יש תינוקות ישנם מוצרים של צ'יקו והסיבה לכך היא שחברה זו רואה כערך עליון לשפר את איכות חייהם של תינוקות והורים ולתת מענה אמיתי לצרכיהם השונים.

 


גרקו - GRACO

גרקו - GRACO

מהמצוינים בעגלות אל המצוינים בבטיחות, חברת גרקו. גרקו נחשבת לאחת החברות הגדולות והאמינות ביותר למוצרי תינוקות. מעל ל- 60 שנים שהחברה מספקת פתרונות חדשניים הסובבים את תחום הבטיחות. מוצרי החברה מאוד עמידים ומותאמים לשגרת הטיפול בתינוקות הקטנים בנוסף המוצרים ידועים כחדשנים ובטוחים. כל העיצובים של גרקו מאוד אינטואיטיביים ונוחים לשימוש ותפעול והעיצוב נעשה תוך מחשבה תחילה והסתכלות על כל הפרטים הקטנים שיכולים לעשות הבדל גדול. בין המוצרים המומלצים של החברה: סלקלים, בוסטרים וכסאות בטיחות לרכב. מוצרים המתוכננים לשפר את חוויית ההורות ולהקנות להורים באשר הם שקט נפשי.

 


טוויגי - TWIGY

טוויגי Twigy

אחת החברות אשר תעניק לכם את התמורה המלאה להשקעה היא טוויגי. במשוואת עלות אל מול תועלת אין ספק שטוויגי מציעה יתרון: החברה מספקת ערך מוסף להשקעה הכלכלית. המוצרים של טוויגי מלווים את התינוק לכל אורך שלבי התפתחותו, זאת מכיוון שהחברה שמה דגש רב על מתן מענה לצרכים המשתנים של תינוקות בהתאם לגילם. המוצרים של טוויגי מיוצרים על ידי שימוש בחומרים איכותיים ובקרת איכות מקפידה. בנוסף לעומת החלופות בשוק, המחירים שלהם נוחים לכיס והם מקנים תחושת בטיחות ונוחות להורים ולתינוקות כאחד.

 

 

מאונטיין באגי  - Mountain Buggy

מאונטיין באגי Mountain Buggy

מאונטיין באגי מלווה הורים וילדים כבר משנת 1992. הסיבה להקמתה נעוצה באבא שחיפש אחר עגלת שטח, איתה יוכל לטייל עם בנו במסלולים הרריים ברחבי ניו זילנד. לכן חברת מאונטיין באגי ידועה בעיקר בעגלות שלה: עיצובן הייחודי מאפשר להכניס אותן בקלות בכל דלת ודלת הוא לא ספק יתרון ששם אותה בשורה אחת עם היצרניות הטובות ביותר בעולם. עיצוב המוצרים של החברה לוקח בחשבון את צרכיהם של הורים ותינוקות בעידן המודרני ועל כן מציע מידת חדשנות גבוהה. מבין כל המוצרים שלה מוצר הדגל הוא ללא ספק עגלות תאומים, כאשר דגם העגלות הטוב ביותר מבית החברה נקרא DUET. כל מוצרי החברה ניחנים בעיצוב מדויק עם מגע אישי והם מציעים את כל היתרונות שהורים אוהבים.

 

בחירת יצרנית של מוצרי תינוקות צריכה להיעשות בהתאם לקריטריונים של סוג המוצרים בהם מתמחה, איכותם, מחירם, בטיחות ואחריות. זאת לצד אורח החיים שלכם והצרכים שלכם כהורים.

טוען...