בקבוק לתינוק | דוורון מוצרי תינוקות

בקבוקים לתינוקות

בקבוק לתינוק הינו מוצר אשר מלווה את חייו מגיל לידתו וממשיך לשמש אותו גם במקביל לאכילת המאכלים המוצקים. במוצרים שאנו מציעים תוכלי לבחור דגמים שונים אשר מתאימים לשלבי התפתחות ולגילאים שונים של תינוקך.
בבחירת בקבוק לתינוק  יש לבחור בקבוק בעל שסתום אשר יפחית את אי הנוחות בבטן, ופטמה אשר תתאים ותהיה נוחה לתינוקך. יש לבדוק כי הבקבוק אינו מכיל BPA.

בנוסף, חשוב לזכור כי ישנם כמה סוגי פטמות המיועדות לסוגי מאכלים שונים. בחירת בקבוק לתינוק צריכה לתת להורה את השקט, כאשר המזון עובר בו בבטחה, ועדיפות שתהיינה יציאת אוויר מהבקבוק, על מנת למנוע כמה שיותר מצב של גזים אצל התינוק אשר מפרים את שלוותו. ישנם סוגים רבים של בקבוקים לתינוק וחשוב לבחור בכזה שייתן עד כמה שיותר תחושה טבעית (הכי קרוב לדבר האמתי). יש לבדוק כי הבקבוקים עומדים בכלל בדיקות האיכות והתקנים הנדרשים. 
כל הבקבוקים אשר אנו בדוורון מביאים, עוברים בקרת איכות מהמחמירים ביותר כדי לתת לתינוקך את הבקבוק וצורת הפטמה הנוחים והמתאימים לו ביותר. לכל תינוק מתאים בקבוק ופטמה שונים, במוצרים שלנו ניתן למצוא מגוון רחב אשר ייתן לתינוקך את הפתרון המתאים לו ביותר.

בקבוקים ופטמות
נמצאו תוצאות
סנן לפי
טוען...