איך לבחור בקבוק לתינוק? | דוורון מוצרי תינוקות

מדריך לבחירת בקבוק לתינוק

בקבוק זכוכית טבעי פטמת סיליקון  של צ'יקומבט אל מדפי החנות באגף התינוקות יחשוף מיד שמציאת בקבוק לתינוק זו אולי לא משימה פשוטה כמו שחשבתם בהתחלה. לשם כך ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לבחור את הבקבוק הנכון.

בין אם בחרתם להזין את התינוק באמצעות הנקה ובין אם על ידי תמ"ל, סביר להניח שבשני המקרים, אתם תזדקקו לבקבוק. בחירת הבקבוק הנכון לתינוק עשויה להיות מעט מאתגרת, במיוחד לנוכח האפשרויות הרבות שקיימות על המדפים. לכן כדי להפוך את התהליך למעט יותר פשוט, איגדנו עבורכם את הטיפים הבאים.

אין חכם כבעל ניסיון 

קחו בחשבון שלפעמים לא תוכלו לדעת מראש איזה בקבוק התינוק שלכם יעדיף. גם אם קניתם את הבקבוק המומלץ ביותר על ידי איגוד ההורים הבינלאומי, יכול מאוד להיות שהתינוק שלכם לא יתחבר. לכן לא פעם יהיה זה רק טוב לבחור בשתיים שלוש אפשרויות ולהתנסות.

גודל הבקבוק

אומנם בתחילת הדרך התינוקות הקטנים צורכים כמות מאוד קטנה של חלב אם או תמ"ל. אך אם הזמן הכמות הולכת וגדלה ולכן קניית בקבוק גדול יותר כבר מההתחלה יכולה להתגלות כחסכונית. עשו מעט סקר שוק בין חברים ושאלו אותם מהו גודל הבקבוק האידיאלי עבור תינוקות רכים.

בדקו את התכונות של הבקבוק

מומלץ לקנות בקבוקים בעלי תכונות אופטימליות כמו למשל מזעור בועות אוויר על ידי פתחים בפטמה או זווית הטיה שלה. תכונות אלו ועיצוב ייעודי של הבקבוק יכולים למנוע מכם לילות חסרי שינה בשל כאבי גזים חזקים.

התאמה לשלב התפתחותי וגיל התינוק

גם לשלב ההתפתחותי של התינוק יש חשיבות. הבקבוקים מותאמים לגילאים שונים כמו למשל מגיל לידה ועד שלושה חודשים, מגיל חצי שנה ואילך ועוד. הבדלים אלו באים לידי ביטוי גם בעיצוב הבקבוק, ובגודלם של הנקבים למעבר החלב.

התאמה למשאבת ההנקה

נשים מניקות אשר שואבות חלב יזדקקו לבקבוקים במידה והן לא בנמצא. עבורן ההמלצה היא לקנות בקבוקים של אותה חברת מותג של משאבת ההנקה. בדרך זו אפשר לשאוב את החלב ישירות לבקבוק ולהשתמש בו מאוחר יותר ובהתאם לצורך.

תמיד לקנות בקבוקים חדשים

גם אם זה הילד השני, מומלץ שלא להשתמש בבקבוקים משומשים. הבקבוקים הישנים יותר עשויים שכבר לא לעמוד בתקני הבטיחות או בתקני איכות הסביבה. כמו כן בכל מקרה תמיד כדאי ורצוי לקנות פטמות חדשות לבקבוק קיים.

חומר הגלם שממנו הבקבוק מיוצר

לסוג הפלסטיק בו נעשה שימוש קיימת חשיבות רבה, שכן אנו לא רוצים להכניס לגופו של התינוק חומרים רעילים. כדאי לבדוק שהבקבוק אינו מכיל ביספנול A ושהוא מיוצר מחומרי גלם איכותיים, עמידים ובטוחים במיוחד.

סוג הפטמה

בקבוקים שונים נבדלים זה מזה גם בסוג הפטמה שלהם. ישנן חברות מותג אשר מצהירות כי בבקבוקים שלהן הפטמות שלהן מדמות את פטמות האם ממש ולכן לתינוקות יהיה יותר קל להשתמש בדגמים של בקבוקים מסוג אלו. למרות שמדובר בעניין של העדפה נטו, כן כדאי לבדוק מהו סוג הפטמה.

בקבוק נטורל פילינג צבעוני של ציקו עיצוב הבקבוק

על הבקבוק שבוחרים להיות נוח לאחזיה ולשימוש. בהתחלה אתם אלו שמחזיקים את הבקבוק עבור התינוק שלכם אולם בהמשך אפשר לתת לתינוק גם כן להחזיק ולכן כדאי שהאחיזה תהיה נוחה ומיטבית.

ניקיון הבקבוק

פרט נוסף וחשוב שיש לקחת בחשבון בעת קניית בקבוק הוא נושא הניקיון. כאשר הבקבוק משמש את התינוק באופן תדיר יש לנקות אותו על בסיס יומיומי לכן עיצובו צריך להיות כמה שיותר פשוט ונוח על מת שיהיה פשוט ונוח לנקות אותו בתום השימוש.

ייבוא וייצוא בקבוקים לתינוק

בדוורון אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של בקבוקים לתינוק מטעם חברות המותג המובילות ביותר בתחום. הבקבוקים שלנו מותאמים לשלבי התפתחות שונים של תינוקות והם משלבים טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות מהתחום. אנו נשמח לסייע לכם לבחור את הבקבוק המתאים ביותר לצרכים שלכם ושל התינוק שלכם ובכך לוודא שהתינוק שלכם מקבל את כל ההזנה אותה הוא צריך כבר למן הרגע הראשון.

טוען...