תלת אופן, אופני איזון ובימבות | דוורון מוצרי תינוקות

אופני איזון, בימבות ותלת אופן לתינוקות ולילדים

בין אם מדובר באופני איזון, בימבה או תלת אופן, צעצוע נסיעה טוב מסייע להתפתחות ילדכם. צעצוע הנסיעה משפר את התיאום בין העין ליד ותחושת האיזון ושיווי המשקל של ילדכם. שרירי הרגליים מתחזקים והמיומנויות המוטוריות שלו מתחדדות. בזמן הרכיבה ילדכם מתחיל לשלוט על אומנות הישיבה, מחזיק את הכידון ודוחף את הרגליים בו זמנית. כאשר יצליח לשלוט בכל המיומנויות ולנווט את הרכיבה, ילדכם ירגיש סיפוק גדול.

כאשר חושבים על קניית תלת אופן לילדכם, חשוב לבחור במוצר איכותי - תלת אופן איכותי הוא כזה שיכול לשרת ולשמש את ילדכם לשנים רבות של הנאה. לכן, חשוב לבחור בתלת אופן שישנם חלקים איכותיים מחד אך כאלה שמתפרקים בקלות מאידך. לרוב, ניתן למצוא תלת אופן לו יש מוט דחיפה (לרוב מתפרק למען ילמד הילד לרכב בצורה עצמאית), כיסא מתכוונן ולעתים רבות כסא עם אביזרי בטיחות, גגון להצלה, מקום להניח את הרגליים מלבד הפדלים ועוד. כאשר באים לבחור תלת אופן, חשוב גם לקחת בחשבון מקום אחסון לבקבוק / צעצוע אהוב על מנת שהילד יוכל ליהנות בנסיעה עוד יותר.

מומלץ לבחור צעצוע רכיבה בעל עיצוב בטוח, ללא חלקים רופפים או חופשיים ואשר עשוי מחומר איכותי וחזק כמו פלסטיק, עץ או מתכת.
באתרנו מגוון גדול של צעצועי רכיבה ביניהם בימבות, אופני איזון, אופני דחיפה, תלת אופן לתינוקות ונדנדות אשר יתנו לילדכם חופש תנועה וחוויית רכיבה נהדרת ומהנה!

אופני איזון בימבות ותלת אופן
טוען...